O firmie

Jesteśmy przedsiębiorstwem z prawie trzydziestoletnią praktyką, która zapewniła nam stabilną pozycję, potwierdzoną licznymi nagrodami branżowymi oraz stale powiększającym się gronem zadowolonych klientów. W trosce o dalszy rozwój podążamy w kierunku nowoczesności i skutecznego działania w warunkach silnej konkurencji i wysokich wymagań rynku.

Specjalizujemy się w generalnym wykonawstwie w zakresie realizacji obiektów mieszkaniowych, przemysłowych, socjalnych, administracyjnych, oświatowych i sportowych. Nasze dotychczasowe realizacje znajdziecie Państwo na https://www.artom.pl/budownictwo/realizacje-zakonczone, a jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, prosimy o kontakt indywidualny.

Każdego dnia staramy się wyznaczać sobie najwyższe standardy, dlatego zapewniamy także dostęp do materiałów budowlanych renomowanych producentów krajowych i zagranicznych, a także know how wykwalifikowanej kadry, która pomoże Państwu w doborze optymalnych rozwiązań – zapraszamy do rozmowy.

Opoczno_02_small

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Lub zadzwoń

CONTACT AGENT

panorama-park-logo

Nasze dotychczasowe realizacje znajdziecie Państwo na www.artom.pl/budownictwo/realizacje-zakonczone, a jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, prosimy o kontakt indywidualny.

BUILDING LOCATION

Odwiedź nas:

ul. Świętego Mateusza, 26 – 300 Opoczno

© Panorama park. All rights reserved. Made By PixelSet