O inwestycji

Osiedle Panorama Park – nowa inwestycja przy ulicy Św. Mateusza w Opocznie to 4 niezależne, pięciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się około 240 mieszkań. Inwestycja zrealizowana zostanie w 4 etapach.

Przyszli właściciele będą mogli wybierać ze zróżnicowanej oferty lokali, których metraż wyniesie od 28 do ponad 88 metrów kwadratowych.  Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkony, a największe z nich, czyli te zlokalizowane na dwóch ostatnich kondygnacjach, posiadać będą przestrzenne tarasy z prześlicznym widokiem na panoramę Opoczna.

Budynek będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną , która w istotny sposób obniży koszty bieżącej eksploatacji

Inwestycja zakłada również miejsce rozrywki dla najmłodszych mieszkańców – w ramach osiedla powstanie atrakcyjny i nowoczesny plac zabaw. Niewątpliwym udogodnieniem, wyróżniającym Panorama Park na tle opoczyńskich osiedli, będą windy umieszczone w każdym z jednoklatkowych budynków. Miejsca parkingowe zaplanowane zostały zarówno w garażach podziemnych, jak i naziemnych – zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Cały teren osiedla będzie ogrodzony.

Opoczno_03_small