O inwestycji

Osiedle Panorama Park – nowa inwestycja przy ulicy Św. Mateusza w Opocznie to 4 niezależne, pięciokondygnacyjne budynki, w których znajdzie się około 240 mieszkań. Inwestycja zrealizowana zostanie w 4 etapach.

Inwestycja świetnie skomunikowana jest z dworcem PKP, z którego sprawnie, w ciągu godziny i 10 minut można dojechać do Warszawy. Połączenia są skonfigurowane w taki sposób, że już o godzinie 7:10 jesteśmy w stolicy, co daje możliwość pracy w Warszawie a wypoczynku w godzinach popołudniowych nad pięknym Zalewem Opoczyńskim w malowniczej, zielonej przestrzeni. Dla śpiochów są także późniejsze połączenia z wysiadką np. o godzinie 8.30 w Warszawie.

Przyszli właściciele będą mogli wybierać ze zróżnicowanej oferty lokali, których metraż wyniesie od 28 do ponad 88 metrów kwadratowych.  Wszystkie mieszkania wyposażone zostaną w balkony, a największe z nich, czyli te zlokalizowane na dwóch ostatnich kondygnacjach, posiadać będą przestrzenne tarasy z prześlicznym widokiem na panoramę Opoczna.

Budynek będzie wyposażony w instalację fotowoltaiczną , która w istotny sposób obniży koszty bieżącej eksploatacji

Inwestycja zakłada również miejsce rozrywki dla najmłodszych mieszkańców – w ramach osiedla powstanie atrakcyjny i nowoczesny plac zabaw. Niewątpliwym udogodnieniem, wyróżniającym Panorama Park na tle opoczyńskich osiedli, będą windy umieszczone w każdym z jednoklatkowych budynków. Miejsca parkingowe zaplanowane zostały zarówno w garażach podziemnych, jak i naziemnych – zgodnie z obowiązującym prawem budowlanym. Cały teren osiedla będzie ogrodzony.

Budynek ogrzewany będzie przez nowoczesny kondensacyjny jednofunkcyjny kocioł gazowy zlokalizowany w kotłowni na ostatniej kondygnacji.

Opoczno_03_small

Jesteś zainteresowany?

Napisz do nas

Lub zadzwoń

CONTACT AGENT

panorama-park-logo

Nasze dotychczasowe realizacje znajdziecie Państwo na www.artom.pl/budownictwo/realizacje-zakonczone, a jeśli chcielibyście zobaczyć więcej, prosimy o kontakt indywidualny.

BUILDING LOCATION

Odwiedź nas:

ul. Świętego Mateusza, 26 – 300 Opoczno

© Panorama park. All rights reserved. Made By PixelSet